Home » SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE » Jak zarezerwować

Jak zarezerwować

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do dokonywania samodzielnej rezerwacji on-line. Dla Państwa wygody udostępniliśmy panel rezerwacyjny, dzięki któremu mogą Państwo o dowolnej porze dnia i nocy wyszukać dla siebie odpowiedni pokój, sprawdzić dostępność i cenę a także w kilku prostych krokach zarezerwować pokój w najlepszej cenie.

W przypadku pytań, wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

603 234 873 oraz 537 270 777

w godzinach 9.00 – 21.00

Dane do przelewu zaliczki na konto bankowe

————————————————————————————————————————————

Rezerwacja w Stachoniówce (budynek drewniany)

Dane do przekazu pocztowego:

Wynajem pokoi z wyżywieniem
Stanisława Stachoń – Grzesiczek
os. Chłabówka Górna 28
34 – 500 Zakopane

Dane do przelewu na konto bankowe:

Stanisława Stachoń – Grzesiczek
nr konta: 44 1050 1474 1000 0092 3229 6435
ING Bank Śląski S.A.

Dla przelewów z Zagranicy:
SWIFT/BIC Code: INGBPLPW
IBAN: PL 44 1050 1474 1000 0092 3229 6435

Nazwa i adres banku odbiorcy przelewu:
ING Bank Śląski S.A.
ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice

Wpłać zaliczkę on-line na pobyt w willi Stachoniówka (rekomendowana opcja dla pobytów/rezerwacji, które mają się odbyć lada dzień) – szybkie transfery bankowe o dowolnej porze dnia i nocy.

dotpay

————————————————————————————————————————————

Rezerwacja w Stachoniówce 2 (budynek murowany)

Dane do przekazu pocztowego:

STACHOŃ TRAVEL FHU „JSG”
Janusz Stachoń – Grzesiczek
os. Chłabówka Górna 28B
34-500 Zakopane

Dane do przelewu na konto bankowe

STACHOŃ TRAVEL FHU „JSG”
nr konta: 46 1940 1076 3060 9002 0000 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A.

Dla przelewów z Zagranicy:
SWIFT/BIC Code: AGRIPLPR
IBAN: PL 46 1940 1076 3060 9002 0000 0000

Nazwa i adres banku odbiorcy przelewu:
Credit Agricole Bank Polska SA
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław, Polska

Wpłać zaliczkę on-line na pobyt w willi Stachoniówka 2 (rekomendowana opcja dla pobytów/rezerwacji, które mają się odbyć lada dzień) – szybkie transfery bankowe oraz możliwość zapłaty kartą bankową/kredytową lub z salda swojego konta w PayPal, o dowolnej porze dnia i nocy.

dotpay

————————————————————————————————————————————

Ważne! – prosimy o następujące tytułowanie przelewów/przekazów pocztowych/transakcji:

[Pokój (ilu osobowy) dla (imię i nazwisko na jakie została dokonana rezerwacja) w terminie (dokładne daty przyjazdu i wyjazdu)].

Jeżeli zdecydowali się Państwo dokonać u nas rezerwacji, w trosce o Państwa komfort i bezproblemowy dojazd do naszych willi, przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji, dostępnych TUTAJ do których wydrukowania gorąco zachęcamy.

Uwaga 1: Jeżeli konieczne będzie wystawienie faktury VAT za pobyt, prosimy dodatkowo zamieścić taką informację w tytule przelewu lub w adnotacjach do przekazu pocztowego, następnie prosimy wysłać maila z danymi potrzebnymi do wystawienia faktury VAT zaliczkowej. Dziękujemy!

Uwaga 2: Jeżeli wpłata dokonywana jest na poczcie KONIECZNIE prosimy wysłać mailem (na adres noclegi@stachoniowka.pl) lub MMS-em dowód nadania przekazu. Pomoże to uniknąć nieporozumień związanych z możliwymi opóźnieniami w realizacji przekazu. Dziękujemy!

Uwaga 3: Na przedpłatę oczekujemy maks. 4 dni. Przy braku wpłaty po 4 dniach od dokonania zamówienia, rościmy sobie prawo do anulowania rezerwacji. Zamówiony pokój (pokoje) podlegają wówczas procesowi ponownej rezerwacji kolejnym zainteresowanym. Dokonanie przedpłaty po terminie nie gwarantuje zatem możliwości przyjazdu. W sytuacji, gdy takiej możliwości już nie będzie, zaliczka zostanie odesłana na adres bądź numer konta bankowego nadawcy. Prosimy o dotrzymywanie terminu wpłaty zaliczki.

Uwaga 4: Rezerwujący winien mieć na uwadze, iż dokonywana wpłata uzgodnionej kwoty pieniężnej zrealizowana przelewem bądź przekazem pocztowym, jest formą procentowej zaliczki od ustalonych kosztów zakwaterowania. W przypadku rezygnacji z usług wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi. Kwota zaliczki stanowi pokrycie kosztów wynajmującego z tytułu rezerwacji pokoju. Nie jest możliwe wykorzystanie zaliczki na pobyt w innym terminie, prosimy zatem dobrze zaplanować i przemyśleć swoją rezerwację. Wszelkie ustalenia dotyczące rezerwacji pokoju (termin przyjazdu i wyjazdu) wiążą obie strony i nie podlegają żadnym zmianom. W przypadku późniejszego przyjazdu lub skrócenia pobytu nie będą udzielane żadne zniżki. Niepojawienie się Gościa w ustalonym dniu przyjazdu bez wcześniejszego zgłoszenia tego faktu skutkować będzie anulowaniem całej rezerwacji.