Home » Cennik ogólny

Cennik ogólny

Ceny noclegu w naszych willach zależą od sezonu, rodzaju i standardu wynajmowanego pokoju oraz długości pobytu i w każdym okresie za wyjątkiem Sylwestra mieszczą się w granicach 36 – 85 zł. za nocleg od osoby (pobyty weekendowe – nocleg droższy, im dłuższy pobyt tym taniej, święta, długie weekendy – ceny wyższe. Sylwester – obowiązuje oddzielna oferta).

Szczegółową propozycję cenową otrzymają Państwo po kontakcie telefonicznym lub korzystając z panela rezerwacji on-line (rekomendowana opcja). Rezerwacja on-line – wybierz z menu po prawej stronie…

Za każdy dzień pobytu doliczana jest opłata miejscowa (klimatyczna) w wysokości 2 zł / osoba.

ZAKRES CEN OBOWIĄZUJĄCYCH W TERMINIE:
10.01.2020 – 23.02.2020
Cena za 1 nocleg, 1 os (dla pobytów na min. 5 nocy i dłuższych):

  • 40-55 zł. w pokoju 2 os. z łaz. i tv,*
  • 42-50 zł. w pokoju 3 os. z łaz. i tv,*
  • 40-50 zł. w pokoju 4 os. z łaz. i tv,*
  • 36-43 zł. w pokoju 5 os. z łaz. i tv*

Ceny zależą od standardu pokoju, oraz czy jest to pokój w Stachoniówce, czy Stachoniówce 2.

Koszt wyżywienia (stołówka znajduje się w willi Stachoniówka):

  • śniadanie 15-20 zł./os.**
  • obiadokolacja 20-25 zł./os.**

Dzieci do lat 9 połówką wyżywienia 50% taniej.

Serdecznie zapraszamy!

* Cena w przeliczeniu na 1 osobę dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat przy ilości osób odpowiadającej ilości łóżek/miejsc w pokoju. Jedno dziecko w wieku poniżej 3 lat, jako dodatkowa osoba względem ilości dostępnych łóżek/miejsc w pokoju – nocleg bezpłatny.

** Cena posiłków zależna od terminu rezerwacji. Szczegóły widoczne w ofercie on-line podczas dokonywania rezerwacji. Udzielamy również informacji szczegółowych drogą telefoniczną. Dzieci do lat 9 połówka wyżywienia 50% taniej.

Uwaga:

Informujemy, iż minimalna wymagana długość pobytu w naszych willach, w zależności od sezonu wynosi 2 – 5 noclegów. Nie wynajmujemy pokoi na 1 nocleg (za wyjątkiem sytuacji, kiedy w związku z innymi, wcześniejszymi rezerwacjami, pojawiła się jednodniowa dostępność pokoju. Możliwy jest wówczas pobyt na jedną noc, w cenie wymaganej minimalnej długości a więc dwóch nocy).

Na zimowe ferie, długi majowy weekend oraz w sezonie letnim (lipiec-sierpień) wymagana minimalna długość pobytu wynosi 5 noclegów (za wyjątkiem sytuacji w których w związku z dokonanymi wcześniej rezerwacjami, pojawia się dostępność na mniejszą ilość noclegów niż 5, np. na weekend).

Polecamy także odwiedzić serwis http://meteor24.pl/ na którym pod hasłem Zakopane odnajdziecie Państwo nasze „Stachoniówki”.

Serdecznie zapraszamy!