Zadzwoń:  18 20 110 57, kom. 603 234 873

Home » JAK ZAREZERWOWAĆ » Jak zarezerwować

Jak zarezerwować

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej: tel. 18 20 110 57, kom. 603 234 873

w godzinach 8.00 – 21.00

 

Po uzgodnieniu terminu rezerwację potwierdza się uiszczeniem przedpłaty w wysokości zależnej od ilości zarezerwowanych pokoi oraz długości pobytu (przy dłuższych pobytach wymagamy 30 % od całości ustalonych kosztów zakwaterowania, przy mniejszej ilości noclegów możemy poprosić o wpłatę do 50% wartości pobytu). Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie max. do 2 dni roboczych od momentu przeprowadzenia rezerwacyjnej rozmowy telefonicznej (lub jeszcze w tym samym dniu, w przypadku gdy przyjazd ma nastąpić lada dzień. W takiej sytuacji prosimy o niezwłoczne przesłanie faksem na numer 18 47 91 203 lub mailem na adres: noclegi@stachoniowka.pl potwierdzenia wykonania przelewu lub wpłaty na poczcie). Wpłaty dokonuje się korzystając z przekazu pocztowego – na nasz adres, lub dokonując przelewu na konto bankowe. Prosimy o przekazywanie wpłat zgodnie z danymi zaprezentowanymi poniżej (w zależności czy rezerwacja dokonana jest w Stachoniówce czy Stachoniówce 2). W przypadku wyrażenia chęci otrzymania faktury VAT za pobyt, w trakcie rozmowy telefonicznej podczas której dokonywana jest rezerwacja, prosimy poinformować nas o tym fakcie, podając równocześnie dane potrzebne do wystawienia faktury. Dane te można również przesłać mailem na adres noclegi@stachoniowka.pl lub faksem na numer 18 47 91 203 (faks działa automatycznie). Jest to warunek konieczny do uzyskania faktury zaliczkowej (na wysokość wpłaconej zaliczki).

————————————————————————————————————————————

Rezerwacja w Stachoniówce (budynek drewniany)

Dane do przekazu pocztowego:

Wynajem pokoi z wyżywieniem
Stanisława Stachoń – Grzesiczek
os. Chłabówka Górna 28
34 – 500 Zakopane

Dane do przelewu na konto bankowe

Stanisława Stachoń – Grzesiczek
nr konta: 11 1940 1076 3061 1715 0000 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A.

Dla przelewów z Zagranicy:
SWIFT/BIC Code:  AGRIPLPR
IBAN: PL  11 1940 1076 3061 1715 0000 0000

Nazwa i adres banku odbiorcy przelewu:
Credit Agricole Bank Polska SA
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław, Polska

————————————————————————————————————————————

Rezerwacja w Stachoniówce 2 (budynek  murowany)

Dane do przekazu pocztowego:

Firma Usługowa „JSG”
Janusz Stachoń – Grzesiczek
os. Chłabówka Górna 28
34-500 Zakopane

Dane do przelewu na konto bankowe

F.U. „JSG” – Janusz Stachoń – Grzesiczek
nr konta: 46 1940 1076 3060 9002 0000 0000
Credit Agricole Bank Polska S.A.

Dla przelewów z Zagranicy:
SWIFT/BIC Code:  AGRIPLPR
IBAN: PL  46 1940 1076 3060 9002 0000 0000

Nazwa i adres banku odbiorcy przelewu:
Credit Agricole Bank Polska SA
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław, Polska

————————————————————————————————————————————

Ważne! – prosimy o następujące tytułowanie przelewów/przekazów pocztowych:

[Pokój (ilu osobowy) dla (imię i nazwisko) w terminie (dokładne daty przyjazdu i wyjazdu)].

 

Jeżeli zdecydowali się Państwo dokonać u nas rezerwacji, w trosce o Państwa komfort i bezproblemowy dojazd do naszych willi, przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji, dostępnych TUTAJ do których wydrukowania gorąco zachęcamy.

 

Uwaga 1: Jeżeli konieczne będzie wystawienie faktury VAT za pobyt, prosimy dodatkowo zamieścić taką informację w tytule przelewu lub w adnotacjach do przekazu pocztowego, następnie prosimy wysłać maila z danymi potrzebnymi do wystawienia faktury VAT zaliczkowej. Dziękujemy!

Uwaga 2: Jeżeli wpłata dokonywana jest na poczcie KONIECZNIE prosimy wysłać faksem lub mailem (na adres noclegi@stachoniowka.pl) dowód nadania przekazu. Pomoże to uniknąć nieporozumień związanych z możliwymi opóźnieniami w realizacji przekazu. Dziękujemy!

Uwaga 3: Na przedpłatę oczekujemy maks. 4 dni. Przy braku wpłaty po 4 dniach od dokonania zamówienia, rościmy sobie prawo do anulowania rezerwacji. Zamówiony pokój (pokoje) podlegają wówczas procesowi ponownej rezerwacji kolejnym zainteresowanym. Dokonanie przedpłaty po terminie nie gwarantuje zatem możliwości przyjazdu. W sytuacji, gdy takiej możliwości już nie będzie, zaliczka zostanie odesłana na adres bądź numer konta bankowego nadawcy. Prosimy o dotrzymywanie terminu wpłaty zaliczki.

Uwaga 4: Rezerwujący winien mieć na uwadze, iż dokonywana wpłata uzgodnionej kwoty pieniężnej zrealizowana przelewem bądź przekazem pocztowym, jest formą procentowej zaliczki od ustalonych kosztów zakwaterowania. W przypadku rezygnacji z usług wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi. Kwota zaliczki stanowi pokrycie kosztów wynajmującego z tytułu rezerwacji pokoju. Nie jest możliwe wykorzystanie zaliczki na pobyt w innym terminie, prosimy zatem dobrze zaplanować i przemyśleć swoją rezerwację. Wszelkie ustalenia dotyczące rezerwacji pokoju (termin przyjazdu i wyjazdu) wiążą obie strony i nie podlegają żadnym zmianom. W przypadku późniejszego przyjazdu lub skrócenia pobytu nie będą udzielane żadne zniżki. Niepojawienie się Gościa w ustalonym dniu przyjazdu bez wcześniejszego zgłoszenia tego faktu skutkować będzie anulowaniem całej rezerwacji.

Uwaga 5: Ponieważ pojawiają się obiekty oferujące noclegi w Zakopanem, które powielają nazwy innych popularnych obiektów noclegowych, prosimy zachować ostrożność i dokładnie zorientować się w miejscu lokalizacji naszych willi. To wszystko po to, by zapobiec sytuacji, że pomimo rezerwacji pokoju u nas trafiają Państwo do innego obiektu, który operuje taką samą lub podobną nazwą. O jednym z takich obiektów można poczytać Tutaj Zapraszamy do uważnej lektury.