Zadzwoń:  18 20 110 57, kom. 603 234 873

Home » JAK ZAREZERWOWAĆ » Jak zarezerwować

Jak zarezerwować

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej: tel. 18 20 110 57, kom. 603 234 873

w godzinach 8.00 – 21.00

Po uzgodnieniu terminu rezerwację potwierdza się uiszczeniem przedpłaty w wysokości zależnej od ilości zarezerwowanych pokoi oraz długości pobytu (przy dłuższych pobytach wymagamy 30 % od całości ustalonych kosztów zakwaterowania, przy mniejszej ilości noclegów możemy poprosić o wpłatę do 50% wartości pobytu). Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie max. do 2 dni roboczych od momentu przeprowadzenia rezerwacyjnej rozmowy telefonicznej (lub jeszcze w tym samym dniu, w przypadku gdy przyjazd ma nastąpić lada dzień. W takiej sytuacji prosimy o niezwłoczne przesłanie faksem na numer 18 47 91 203 lub mailem na adres: noclegi@stachoniowka.pl potwierdzenia wykonania przelewu lub wpłaty na poczcie). Wpłaty dokonuje się korzystając z przekazu pocztowego – na nasz adres, lub dokonując przelewu na konto bankowe. Prosimy o przekazywanie wpłat zgodnie z danymi zaprezentowanymi poniżej. W przypadku wyrażenia chęci otrzymania faktury VAT za pobyt, w trakcie rozmowy telefonicznej podczas której dokonywana jest rezerwacja, prosimy poinformować nas o tym fakcie, podając równocześnie dane potrzebne do wystawienia faktury. Dane te można również przesłać mailem na adres noclegi@stachoniowka.pl lub faksem na numer 18 47 91 203 (faks działa automatycznie). Jest to warunek konieczny do uzyskania faktury zaliczkowej (na wysokość wpłaconej zaliczki).

Dane do przelewu na konto bankowe

F.U. „JSG” Janusz Stachoń-Grzesiczek

os. Chłabówka Górna 28
34-500 Zakopane

nr konta: 46 1940 1076 3060 9002 0000 0000

Dla przelewów z Zagranicy:
SWIFT/BIC Code:  AGRIPLPR
IBAN: PL  46 1940 1076 3060 9002 0000 0000
Nazwa i adres banku odbiorcy przelewu:
Credit Agricole Bank Polska SA
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław, Polska

Wpłać zaliczkę on-line

dotpay

————————————————————————————————————————————

Ważne! – prosimy o następujące tytułowanie przelewów/przekazów pocztowych/transakcji:

[Pokój (ilu osobowy) dla (imię i nazwisko na jakie została dokonana rezerwacja) w terminie (dokładne daty przyjazdu i wyjazdu)].

 

Jeżeli zdecydowali się Państwo dokonać u nas rezerwacji, w trosce o Państwa komfort i bezproblemowy dojazd do naszych willi, przygotowaliśmy zestaw najważniejszych informacji, dostępnych TUTAJ do których wydrukowania gorąco zachęcamy.

 

Uwaga 1: Jeżeli konieczne będzie wystawienie faktury VAT za pobyt, prosimy dodatkowo zamieścić taką informację w tytule przelewu lub w adnotacjach do przekazu pocztowego, następnie prosimy wysłać maila z danymi potrzebnymi do wystawienia faktury VAT zaliczkowej. Dziękujemy!

Uwaga 2: Jeżeli wpłata dokonywana jest na poczcie KONIECZNIE prosimy wysłać faksem lub mailem (na adres noclegi@stachoniowka.pl) dowód nadania przekazu. Pomoże to uniknąć nieporozumień związanych z możliwymi opóźnieniami w realizacji przekazu. Dziękujemy!

Uwaga 3: Na przedpłatę oczekujemy maks. 4 dni. Przy braku wpłaty po 4 dniach od dokonania zamówienia, rościmy sobie prawo do anulowania rezerwacji. Zamówiony pokój (pokoje) podlegają wówczas procesowi ponownej rezerwacji kolejnym zainteresowanym. Dokonanie przedpłaty po terminie nie gwarantuje zatem możliwości przyjazdu. W sytuacji, gdy takiej możliwości już nie będzie, zaliczka zostanie odesłana na adres bądź numer konta bankowego nadawcy. Prosimy o dotrzymywanie terminu wpłaty zaliczki.

Uwaga 4: Rezerwujący winien mieć na uwadze, iż dokonywana wpłata uzgodnionej kwoty pieniężnej zrealizowana przelewem bądź przekazem pocztowym, jest formą procentowej zaliczki od ustalonych kosztów zakwaterowania. W przypadku rezygnacji z usług wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi. Kwota zaliczki stanowi pokrycie kosztów wynajmującego z tytułu rezerwacji pokoju. Nie jest możliwe wykorzystanie zaliczki na pobyt w innym terminie, prosimy zatem dobrze zaplanować i przemyśleć swoją rezerwację. Wszelkie ustalenia dotyczące rezerwacji pokoju (termin przyjazdu i wyjazdu) wiążą obie strony i nie podlegają żadnym zmianom. W przypadku późniejszego przyjazdu lub skrócenia pobytu nie będą udzielane żadne zniżki. Niepojawienie się Gościa w ustalonym dniu przyjazdu bez wcześniejszego zgłoszenia tego faktu skutkować będzie anulowaniem całej rezerwacji.

Uwaga 5: Ponieważ pojawiają się obiekty oferujące noclegi w Zakopanem, które powielają nazwy innych popularnych obiektów noclegowych, prosimy zachować ostrożność i dokładnie zorientować się w miejscu lokalizacji naszych willi. To wszystko po to, by zapobiec sytuacji, że pomimo rezerwacji pokoju u nas trafiają Państwo do innego obiektu, który operuje taką samą lub podobną nazwą. O jednym z takich obiektów można poczytać Tutaj Zapraszamy do uważnej lektury.