Cennik

Ceny noclegu w naszych willach zależą od sezonu, rodzaju i standardu wynajmowanego pokoju oraz długości pobytu i mieszczą się w granicach 35 – 120 zł. za nocleg od osoby (pobyty weekendowe – nocleg droższy, im dłuższy pobyt tym taniej, święta, długie weekendy, Sylwester – ceny wyższe).

Szczegółową propozycję cenową otrzymają Państwo po kontakcie telefonicznym lub korzystając z panela rezerwacji on-line (rekomendowana opcja).

Za każdy dzień pobytu doliczana jest opłata miejscowa (klimatyczna) w wysokości 2 zł / osoba.

Standardowo (za wyjątkiem okresu sylwestrowego) koszt wyżywienia jest następujący:

– śniadanie: 12 zł./os.

– obiadokolacja: 15 zł./os.

FERIE ZIMOWE, ŚWIĘTA WIELKANOCNE, DŁUGI WEEKEND MAJOWY, MAJ – WRZESIEŃ  2017
Cena za 1 nocleg, 1 os (dla pobytów nie krótszych niż 5 nocy), w zależności od standardu pokoju:

  • 40-50 zł. w pokoju 2 os. z łaz. i tv*,
  • 36-45 zł. w pokoju 3 os. z łaz. i tv*,
  • 36-43 zł. w pokoju 4 os. z łaz. i tv*,
  • 35 zł. w pokoju 5 os. z łaz. i tv*,
  • 34 zł. w pokoju 6 os. z łaz. i tv*.

 

* Cena w przeliczeniu na 1 osobę dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat przy ilości osób odpowiadającej ilości łóżek/miejsc w pokoju. Jedno dziecko w wieku poniżej 3 lat, jako dodatkowa osoba względem ilości dostępnych łóżek/miejsc w pokoju – nocleg bezpłatny.

Koszt wyżywienia (stołówka znajduje się w willi Stachoniówka):

  • śniadanie 12 zł./os.
  • obiadokolacja 15 zł./os.

Dzieci do lat 9 połówka wyżywienia 50% taniej.

Uwaga:

Informujemy, iż minimalna wymagana długość pobytu w naszych willach, w zależności od sezonu wynosi 2 – 5 noclegów. Nie wynajmujemy pokoi na 1 nocleg (za wyjątkiem sytuacji, kiedy w związku z innymi, wcześniejszymi rezerwacjami, pojawiła się jednodniowa dostępność pokoju. Możliwy jest wówczas pobyt na jedną noc, w cenie wymaganej minimalnej długości a więc dwóch nocy).

Na zimowe ferie, długi majowy weekend oraz w sezonie letnim (lipiec-sierpień) wymagana minimalna długość pobytu wynosi 5 noclegów (za wyjątkiem sytuacji w których w związku z dokonanymi wcześniej rezerwacjami, pojawia się dostępność na mniejszą ilość noclegów niż 5, np. na weekend). Rozpoczęcie i zakończenie pobytu możliwe jest tylko w następujące dni: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek.

Polecamy także odwiedzić serwis http://meteor24.pl/ na którym pod hasłem Zakopane odnajdziecie Państwo nasze „Stachoniówki”.

Serdecznie zapraszamy!