Home » OFERTY SPECJALNE » Zima 2018 – FERIE

Zima 2018 – FERIE

FERIE ZIMOWE 2018

Olbrzymi teren wokół domów i sporo miejsca do zabawy śniegiem (np. lepienie bałwanów), oraz pobliskie górki na których dzieciaki mogą sobie pozjeżdżać na ślizgach, spowodują, że Państwo i Państwa dzieci spędzą u nas przyjemnie ten niezwykły okres zimowego wypoczynku.

W każdym turnusie ferii organizujemy kuligi z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek – a wszystko to w przepięknej zimowej scenerii.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI ON-LINE


Korzystając z panelu do samodzielnej rezerwacji on-line mogą Państwo sprawdzić czy posiadamy wolny pokój w terminie jaki Państwa interesuje, a jeśli tak to jak ten pokój wygląda, w co jest wyposażony oraz ile kosztuje.  Wystarczy wybrać termin i ilość osób dorosłych oraz dzieci, podając ich wiek, aby zobaczyć jaki pokój oraz w jakiej cenie możemy Państwu zaproponować. Jeżeli zechcą Państwo skorzystać z otrzymanej propozycji, zapraszamy do dokonania rezerwacji on-line, dzięki której w kilku prostych krokach zapewnią sobie Państwo pokój w naszej willi.
Uwaga! Do rezerwacji potrzebny jest aktualny, działający i poprawnie wpisany adres e-mail. Niekiedy wiadomości z potwierdzeniem rezerwacji trafiają do „spamu” – proszę sprawdzić ten folder w razie gdyby nie dotarła od nas wiadomość potwierdzająca rezerwację (wysłana z systemu hotres).

——————————————————————————————————

W OKRESIE ZIMOWYCH FERII WYMAGANA MINIMALNA DŁUGOŚĆ POBYTU TO 5 NOCY.

ZAKRES CEN OBOWIĄZUJĄCYCH W TERMINIE:
11.01.2018 – 25.02.2018
Cena za 1 nocleg, 1 os (dla pobytów na min. 5 nocy i dłuższych):

  • 38-50 zł. w pokoju 2 os. z łaz. i tv,
  • 38-45 zł. w pokoju 3 os. z łaz. i tv,
  • 36-43 zł. w pokoju 4 os. z łaz. i tv,
  • 35 zł. w pokoju 5 i 6 os. z łaz. i tv.

Ceny zależą od standardu pokoju, oraz czy jest to pokój w Stachoniówce, czy Stachoniówce 2.

Koszt wyżywienia (stołówka znajduje się w willi Stachoniówka):

  • śniadanie 12 zł./os.
  • obiadokolacja 15 zł./os.

Dzieci do lat 9 połówka wyżywienia 50% taniej.

Serdecznie zapraszamy!